• Step2 Plac Zabaw Most z Tunelem Zjeżdżalnia

Symbol: 8012_NZ
Brak towaru
6742.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 90
online 0
Kurier płatność z góry 90
Dostępność Brak towaru
Waga 97.1 kg
Zostaw telefon

Bardzo atrakcyjny plac zabaw dla  mniejszych dzieci, doskonały zarówno na zewnątrz jak i do środka. Składają się na niego stojące ponad ziemią  domek, wieża strażnicza i  most łączący obydwie części. Domek posiada drabinkę o dużych stopniach, poręcz pomagającą we wspinaczce, okrągłe okno, świetlik, koło sterowe oraz łagodną zjeżdżalnię (długość ślizgu - 98 cm)  prowadząca do kryjówki pod spodem. W wieży strażniczej znajduje się okno - świetlik oraz druga zjeżdżalnia o długości ślizgu 98 cm, a w dolnej jej części kryjówka z tunelem do czołgania.

Wśród nich należy wyróżnić tunel, małą zjeżdżalnię, drabinkę do wspinaczki, miejsce na kryjówkę. Oprócz tego "Most z tunelem" zawiera koło sterowe, lunetę...

Wszystkie elementy zostały z wysokiej jakości tworzyw, wyjątkowo pięknie odwzorowanych. Zabawka została zaprojektowana w taki sposób aby ograniczyć do minimum ryzyko zrobienia sobie krzywdy przez dziecko.

Ostrzeżenie. Wyłącznie do użytku domowego. Ryzyko upadku. Nie należy zostawiać bez nadzoru dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy, siedzących lub bujających się.


Wiek od 2 lat
Wymiary opakowania opak. 1: 181 x 57.8 x 120 cm opak. 2: 181 x 57.8 x 120 cm
Wymiary produktu 177.8 x 348 x 232.4 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.